W Styrelsen genom tiderna

Nedan finns en lista med alla tidigare styrelsemedlemmar genom tiderna

Styrelsen 22/23
Ellen Kornfeld - Ordförande
Marcus Dahlquist - Vice Ordförande
Jonathan Zemgals - Kassör
Anton Mattsson Nilsson - Webmaster
Alice Rudberg - Ledamot med ansvar för studie- och internationella frågor
Fanny von Matérn - Ledamot med ansvar för näringslivsfrågor
Paulina Drugge - Ledamot med ansvar för studiesociala frågor
Georges-Junior Fagerlund - Ettans representant tillika kommunikationsansvarig
Styrelsen 21/22
Emil Blocksjö - Ordförande
Andrea Unge- Vice Ordförande
Linus Eriksson - Kassör
Hampus Lind - Kommunikationsansvarig / Webmaster
Louise Åkerberg - Ledamot med ansvar för studie- och internationella frågor
William Reimer - Ledamot med ansvar för näringslivsfrågor
Astrid Svanfeldt - Ledamot med ansvar för studiesociala frågor
Sara Öberg - Ettans representant
Styrelsen 20/21

Astrid Svanfeldt – Ordförande

Linus Eriksson – Vice Ordförande

Linnea Lidén – Kassör

Hampus Lind – Kommunikationsansvarig / Webmaster

Isac Wänlund – Ledamot med ansvar för studie- och internationella frågor

Isac Wänlund – Ledamot med ansvar för näringslivsfrågor

Tanzim Thobhani– Ledamot med ansvar för studiesociala frågor

Sofia Herjevik – Ettans representant

Styrelsen 19/20

Jessica Ruud – Ordförande

Inez Björnberg – Vice Ordförande

Lily Gao – Kassör

Camilla Hamberg – Kommunikationsansvarig / Webmaster

Chris Bay – Ledamot med ansvar för studie- och internationella frågor

Sofia Gunnarsson – Ledamot med ansvar för näringslivsfrågor

Barbro Rosenberg– Ledamot med ansvar för studiesociala frågor

Hedda Hoff – Ettans representant

Styrelsen 18/19

Julia Granlund – Ordförande

Julia Waldhagen – Vice Ordförande

Natalie Zingmark – Kassör

Claes Henriksson – Kommunikationsansvarig / Webmaster

Anna Tonner – Ledamot med ansvar för studie- och internationella frågor

Alva Helin – Ledamot med ansvar för näringslivsfrågor

Kelly Brandt– Ledamot med ansvar för studiesociala frågor

Karin Markendahl – Ettans representant

Styrelsen 17/18

Johanna Lindsten – Ordförande

Erika Qvick – Vice Ordförande

Camilla Blomqvist – Kassör

Malin Lönnqvist – Kommunikationsansvarig / Webmaster

Niklas Wallhed – Ledamot med ansvar för studie- och internationella frågor

Samantha Chen – Ledamot med ansvar för näringslivsfrågor

Sigvard Bast – Ledamot med ansvar för studiesociala frågor

Fanny AlhbergHugo Holsti Heijbel – Ettans representant

Styrelsen 16/17

Fanny Alhberg – Ordförande

Eveline Haugaard – Vice Ordförande

Elin Hein – Kassör

Hanna Bladby – Kommunikationsansvarig / Webmaster

Nikita Smiyanov – Ledamot med ansvar för studie- och internationella frågor

Caroline Sundin – Ledamot med ansvar för näringslivsfrågor

Axel Öhman– Ledamot med ansvar för studiesociala frågor

Jacob Korthenius – Ettans representant

Styrelsen 15/16

Aisan Rasouli – Ordförande

Monika Mizgalewicz – Vice Ordförande tillika ekonomiskt ansvarig

Amanda – Sekreterare

– Programansvarig student

 – Vice Programansvarig student

 – Studiemiljönämndens ordförande

– Studiemiljönämndens vice ordförande

 – Näringslivsgruppens ordförande

– Näringslivsgruppens vice ordförande

 – Kommunikationsansvarig

– Jämlikhetsnämndens ordförande

 – Mottagningsansvarig

– Vice mottagningsansvarig

 – Klubbmästare

– Ettans representant

 – Ledamot

Styrelsen 14/15

 – Ordförande

 – Vice Ordförande

 – Kassör

 – Kommunikationsansvarig / Webmaster

 – Ledamot med ansvar för studie- och internationella frågor

 – Ledamot med ansvar för näringslivsfrågor

– Ledamot med ansvar för studiesociala frågor

 – Ettans representant

Styrelsen 13/14

 – Ordförande

 – Vice Ordförande

 – Kassör

 – Kommunikationsansvarig / Webmaster

 – Ledamot med ansvar för studie- och internationella frågor

 – Ledamot med ansvar för näringslivsfrågor

– Ledamot med ansvar för studiesociala frågor

 – Ettans representant

Styrelsen 12/13

 – Ordförande

 – Vice Ordförande

 – Kassör

 – Kommunikationsansvarig / Webmaster

 – Ledamot med ansvar för studie- och internationella frågor

 – Ledamot med ansvar för näringslivsfrågor

– Ledamot med ansvar för studiesociala frågor

 – Ettans representant

Styrelsen 11/12

 – Ordförande

 – Vice Ordförande tillika ekonomiskt ansvarig

 – Sekreterare

– Programansvarig student

 – Vice Programansvarig student

 – Studiemiljönämndens ordförande

– Studiemiljönämndens vice ordförande

 – Näringslivsgruppens ordförande

– Näringslivsgruppens vice ordförande

 – Kommunikationsansvarig

– Jämlikhetsnämndens ordförande

 – Mottagningsansvarig

– Vice mottagningsansvarig

 – Klubbmästare

– Ettans representant

 – Ledamot

Styrelsen 10/11

 – Ordförande

 – Vice Ordförande tillika ekonomiskt ansvarig

 – Sekreterare

– Programansvarig student

 – Vice Programansvarig student

 – Studiemiljönämndens ordförande

– Studiemiljönämndens vice ordförande

 – Näringslivsgruppens ordförande

– Näringslivsgruppens vice ordförande

 – Kommunikationsansvarig

– Jämlikhetsnämndens ordförande

 – Mottagningsansvarig

– Vice mottagningsansvarig

 – Klubbmästare

– Ettans representant

 – Ledamot

Sektionen föddes den 27:e april 2011